KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9053069
nr 905 3069
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Akvarell, Lars Pirak (f. 1932), "Höst vid Björkliden", signerad, motiver: 22x17
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 20:27:40
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
2.400 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.800 kr
3.400 kr
3.400 kr
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak